Praktinis pažintinis seminaras pedagogams, tėvams ir kitiems ugdytojams

“YPATINGŲ VAIKŲ PAŽINIMAS IR PEDAGOGINĖ PAGALBA, ĮTRAUKIOJO UGDYMO SĄLYGOMIS”

2018 m. sausio 25-26 dieną

Seminarą sudarys teorinė ir praktinė dalys. Jo metu bus galima susipažinti su ypatingų vaikų pažinimo metodikomis, praktiškai išmėginti kai kurias technikas. Patyriminiai metodai bus lengvai pritaikomi vaikų ugdymo grupėje arba klasėje kasdieninėse ugdymosi situacijose. Įgytos žinios ir praktiniai metodai padės sukurti grupės ar komandos pasitikėjimo atmosferą ir patyrinėti bei pažinti tarpusavio santykius. Vaidmenų žaidimai padės bendruomenės nariams lengviau priimti ypatingus vaikus ir jų šeimos narius, bei išmokti tinkamais veiksmais išreikšti savo jausmus; išlaisvinti savo spontaniškumą ir kūrybiškumą, taip įgyjant didesnį pasitikėjimą savimi. Seminaro metu, pasitelkiant laisvai naudojamas žaidimo, vaidybos, stebėjimo, klausymosi bei aktyvaus veiksmo priemones, į vykstančius procesus bus mėginama įtraukti ir kūną, ir protą, ir emocijas. (Dalyviams pageidautina dėvėti patogią aprangą.)

Seminaras skirtas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogas, pradinių klasių mokytojams, tėvams, švietimo pagalbos specialistams (socialiniams pedagogams, psichologams, logopedams), socialiniams darbuotojams, mokytojams bei visiems, dirbantiems su grupėmis ir besidomintiems pagalba ypatingiems vaikams ir jų bendruomenėms priimat kitokius asmenis. Jums bus suteiktos žinios, kurių reikia praktiniam darbui su ypatingais vaikais ir jų šeimomis. Įgyti gebėjimai padės teikti pagalbą kitokiems vaikams, dirbant su įvairaus amžiaus vaikų grupėmis ir suaugusiais.

Seminaro vedančiosios – Dr. Ina Karakulko, patyrusi mokslininkė iš Minsko Valstybinio Maksimo Tanko vardo pedagoginio universiteto, kurios moksliniai tyrimai ir praktinė veikla susijusi su pagalba ypatingiems vaikams ir jų šeimoms bei visai ugdymo institucijos bendruomenei siekiant priimti kitokį žmogų. Dr. Veronika Radygina iš Minsko Valstybinio Maksimo Tanko vardo pedagoginio universiteto yra patyrusi aktyvių socialinių pedagoginių darbo su ypatingais vaikais ir jų šeimomis praktinė trenerė. Abi lektorės yra patyrusios praktinės, kurios veda seminarus įvairiose Europos šalyse (Italijoje, Austrijoje ir kt.). Be to jos organizuoja ir veda suaugusiųjų mokymus.

Vieta ir laikas: seminaras vyks Lietuvos edukologijos universitete (Studentų g. 39-602 aud., Vilnius). Keičiasi paskaitos laikas. Paskaita vyks 2018 m. sausio 25-26 dieną. 10.00 – 12.00 val. ir 13.00 – 15.00 val.

Dalyvavimo kaina: 60 eur, apmokant iki gruodžio 19 dienos (ir 70 eur vėliau arba seminaro dieną). Dalyvių skaičius ribotas (iki 16). Bus vertimas į lietuvių kalbą. Bus išduodami pažymėjimai.

Registracija el. paštu: konsultacijos.tevams@gmail.com. Registracijai reikalinga informacija:

• vardas, pavardė
• kontaktinis telefonas, el. paštas
• darbovietė, pareigos

Detalesnė informacija: el. paštu arba tel. +370 61510650 (Sigita). Pagarbiai, Sigita Burvytė

Komentuoti

Filtered HTML

  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Leidžiamos HTML žymės: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
CAPTCHA
Klausimas, skirtas patikrinti ar esate žmogus ir išvengti automatinių komentuotojų.